Stacja demontażu pojazdów TOMCAR

Demontaż i kasacja pojazdów

Nasza firma powstała w 2008 roku. Stacja demontażu pojazdów została założona w 2016 roku. Jej siedziba znajduje się w Kępiu Zaleszańskim w województwie podkarpackim (12 km od Sandomierza, 16 km od Stalowej Woli, 18 km od Tarnobrzega). Jednak obszar na jakim działamy jest znacznie większy. Świadczymy usługi także dla pobliskich miejscowości: Tarnobrzeg, Ożarów, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski.

Zgodnie z ustawą z 2005 roku każdy samochód, który nie może być eksploatowany musi być przekazany do profesjonalnej stacji demontażu pojazdów. Dzięki temu możesz szybko pozbyć się starego samochodu i na miejscu otrzymasz gotówkę do ręki.

Prowadzenie stacji demontażu pojazdów oraz złomowanie to usługi świadczone przez naszą firmę. Jeśli posiadasz stary samochód lub uszkodziłeś go tak, że jego naprawa stała się niemożliwa lub nieopłacalna- zadzwoń do nas! Kupimy Twój samochód jeśli nie nadaje się on do dalszego użytku. Minimum formalności oraz atrakcyjne wynagrodzenie sprawiają, że wielu klientów korzysta z naszych usług.

Zapłacimy za każdy złomowany samochód.
Cenę ustalimy indywidualnie. Zadzwoń i sprawdź!

Sprzedaż używanych części samochodowych

Nasza firma zajmuje się nie tylko demontażem pojazdów, ale także prowadzimy sprzedaż używanych części samochodowych. Od początku istnienia na rynku jesteśmy firmą godną zaufania i dbamy o największe wymogi każdego klienta. Oferujemy wyselekcjonowane używane części samochodowe z pewnego i legalnego źródła. Używane części są o wiele tańsze niż nowe, dzięki czemu zmniejsza się także koszt naprawy samochodu.

Wielu koneserów pojazdów zabytkowych stara się je odbudować. Dzięki naszej firmie możesz kupić elementy potrzebne do renowacji samochodu, które nie są produkowane już od wielu lat. Nasza firma postara się znaleźć najlepsze części potrzebne do Twojego pojazdu.

 

Potrzebujesz jakiejś części do swojego samochodu? Zadzwoń i sprawdź czy ją mamy

W naszej ofercie znajdziesz sprzedaż stacjonarną, internetową oraz wysyłkową. Jeśli mieszkasz w Sandomierzu lub jego okolicy i szukasz usługi kasacji pojazdu, która oferuje w 100% sprawne, używane części samochodowe- świetnie trafiłeś! U nas kupisz wysokiej jakości auto części, które będą służyły Ci przez wiele długich lat. Zaufaj naszej firmie i jej specjalistom i skorzystaj z naszej oferty.